krzesła obrotowe przyjazne dla kręgosłupa

Bóle pleców są jednymi z najbardziej uciążliwych bóli jakie przytrafiają nam się na drodze codziennego życia. Bóle pleców są wynikiem naszego trybu życia, stanowiska pracy, wad wrodzonych, lub nie korygowanych wad z dzieciństwa. Aby zapobiegać bólom pleców należy pamiętać o regularnych treningach będących dla naszego kręgosłupa formą relaksu. Ewentualne ćwiczenia należy dobierać odpowiednio do trybu życia jaki prowadzimy, w zależności czy jest to siedzący tryb życia, czy też wykonujemy prace ciężkie i cały czas jesteśmy na nogach. W celu odpowiedniego rozgrzania naszego kręgosłupa musimy wykonywać ćwiczenia, które rozruszają nasze kręgi w każdej pozycji nie tylko takiej jaką mają co dziennie. Najlepszymi rodzajami treningu są więc, skłony, skręty pionowe, skręty w poziomie.

bóle pleców

Aby dać naszemu kręgosłupowi relaks po meczącym dniu możemy wykorzystać okłady z gorących ręczników, bądź po prostu zrobić sobie gorącą kąpiel, która pobudzi krążenie, i rozluźni mięśnie między kręgami. Należy zawsze dbać o kręgosłup ponieważ w momencie kiedy on zawiedzie możemy już mieć poważne problemy zdrowotne z tego tytułu wynikające i nie wykluczone, aby wtedy była możliwa kosztowna wizyta u lekarza specjalisty.

Bardzo istotny jest szczególnie dla osób z dolegliwościami kręgosłupa pracującymi w biurze - odpowiednio dobrany fotel biurowy. Otóż popularne są dla takich osób fotele siatkowe z regulacją lędźwiowa. Dzięki zastosowaniu siatki w budowie fotela biurowego mamy możliwość zastosowania mechanizmu regulacji lędźwiowej. Poza ergonomicznością fotela jest to bardzo przydatny mechanizm dodatkowy. Źródło : http://www.kupfotel.pl/index.php?p=1_2_Fotele-siatkowe

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz